Čistenie fasád, čistenie domov

Čistenie fasády je naša radosť. Bez ohľadu nato či vaša bytovke má 4, 8 alebo 12 poschodí. Keď sa ozaj chce, všetko sa dá. A my ozaj chceme prispieť k tomu aby ste mali okolo seba čisto a taktiež prispieť k tomu aby sme ochránili životné prostredie.

Mám záujem
Čistenie fasády

Naša firma výborne reaguje na rýchlo meniaci sa stavebný trh, pravidelne inovuje...

Čistenie domov, budov

Špecializujeme sa na komplexné čistenie exteriérov a interiérov, vrátane priemys...

Renovačné nátery

Obnovte svoje priestory s našimi renovačnými nátermi! Naša firma poskytuje profe...

Maľovanie striech, fasád

Maľujeme plechové a škridľové strechy po dôkladnom čistení a odmastení.

video

Čistenie fasád, budov

Čistenie fasády a obnova vášho bytového domu je pre nás hračkou. Aj fasáda na ktorú by každý povedal že to má už spočítané, má unás šancu. Zbavíme vás plesní, machov a postaráme sa aby sa nevrátili späť. Nechceme sa chváliť ale naša robota hovorí za nás. V neposlednom rade nezabúdajte, že plesne ktoré máte na fasáde neustále dýchate( keď vetráte). A tým poškodzujete vlastné zdravie.

dot

Čistenie fasád, budov a striech

Čistenie fasády je naša radosť. Keď sa ozaj chce, všetko sa dá. A my ozaj chceme prispieť k tomu aby ste mali okolo seba čisto.

portfolio

Čistenie fasády - Nové Me...

Projekty
portfolio

Čistenie prístrešku

Projekty
portfolio

Čistenie historickej budo...

Projekty
portfolio

Čistenie žalúzii - Bratis...

Projekty
portfolio

Čistenie chodníka - Senec...

Projekty
portfolio

Čistenie priemyselnej hal...

Projekty
portfolio

Odpavučenie haly - Levice...

Projekty
portfolio

Odmastňovanie - Nitra

Projekty

Čo na nás hovoria klienti?

Naša fasáda bola zanedbávaná už niekoľko rokov a bola pokrytá riasami a machom. Rozhodli sme sa preto pre profesionálne čistenie. Ecoembra nám poskytla bezplatnú obhliadku a ponúkla nám najvýhodnejšiu ponuku. Čistenie prebehlo rýchlo a efektívne. Fasáda vyzerá ako nová a sme veľmi spokojní.

clients
Peter
Bratislava

Naša firma vlastní veľký sklad, ktorý sme potrebovali vyčistiť od špiny a nečistôt. Ecoembra nám poskytla komplexné služby vrátane čistenia fasády, striech a vnútorných priestorov. Pracovali rýchlo a efektívne a výsledok bol vynikajúci. Veľmi odporúčame.

clients
Martina a Jana
Žilina

Naša strecha bola pokrytá riasami a machom, čo predstavovalo bezpečnostné riziko. Ecoembra nám poskytla profesionálne čistenie strechy. Pracovali rýchlo a efektívne a strecha vyzerá ako nová. Sme veľmi spokojní a odporúčame ich služby aj ostatným.

clients
Ján
Košice

Okrem estetického aspektu je hlavným dôvodom zachovanie zdravia. Plesne a ďalšie mikroorganizmy, vrátane baktérií a kvasiniek, sa často hromadia na fasáde a predstavujú potenciálne zdravotné riziká. Tieto mikroorganizmy sú veľmi odolné a pre svoj rast potrebujú len vodu a svetlo. Spóry plesní, ktoré sa usadzujú na vonkajšej fasáde, sa pri vetraní môžu dostávať do interiéru a znečisťovať vnútorné prostredie.

Odporúčame nechávať čistenie fasády na odborníkoch, pretože vlastný pokus môže spôsobiť poškodenie omietky a tým automaticky znížiť hodnotu nehnuteľnosti. Naopak, profesionálne čistenie nielenže obnovuje štruktúru fasády, ale tiež zdôrazňuje jej dokonalý vzhľad, čím prispieva k zvýšeniu hodnoty. Úplné premaľovanie znečistenej fasády je ďalšou chybou, pretože predstavuje finančne náročný postup, ktorý neadresuje prítomné plesne a baktérie ukryté v póroch.

Značne znečistená strecha predstavuje potenciálne zdravotné riziká a technické problémy. Nečistoty sa na povrch strechy dostávajú pod vplyvom počasia, vlhkosti a tvorby plesní a machov. Tieto škodliviny postupne poškodzujú povrch strešných krytín a cez vzniknuté trhliny môžu preniknúť do interiéru. Starostlivosť o čistotu strechy je nevyhnutná aj z dôvodu udržania farby, ktorá pod vplyvom uvedených faktorov môže blednúť.

Dokážeme efektívne čistiť strešné krytiny rôznych typov a vždy prispôsobíme čistiaci tlak podľa konkrétnych potrieb. Naša skúsenosť zahŕňa čistenie šindľových, betónových, drevených, plechových a eternitových striech.

Čistenie vonkajšej dlažby nie len vylepší jej estetický vzhľad, ale zároveň predĺži životnosť, pretože zabráni prenikaniu vlhkosti a škodlivých nečistôt do prírodného kamenného materiálu. Okrem toho udržiavaním čistej a suchej dlažby sa znižuje riziko pošmyknutia a pádu.

Odporúčaný čistiaci interval sa primárne odvíja od množstva znečistenia na dlažbe. V celkovom zmysle však odporúčame vykonávať čistenie povrchu aspoň raz alebo dvakrát ročne, aby sa minimalizovala tvorba usadenín.

Máte záujem o naše služby?

Ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu radi pre vás!

quote
Loader GIF